Śląsk, XV krajcarów, 1663

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, XV krajcarów, 1663

Śląsk, XV krajcarów, 1663

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 22:14:20
156744
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Ludwik IV Legnicki 1653-1663, XV krajcarów, 1663, Brzeg, GOL. na końcu napisu otokowego awersu
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: delikatna złotawa patyna
Literatura: F.u.S. 1887, E.-M. - nie notuje takiej końcówki napisu otokowego na awersie w monecie z roku 1663 - GOL. Taka końcówka pojawia s

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 197

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  70 zł
4)  60 zł