Polska, 5 złotych, 1930

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 22:00:00
156981
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1930, Warszawa, Sztandar - 100 Lecie Powstania Listopadowego
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta czyszczona, nierówna ciemna patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 326

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  450 zł
4)  400 zł
5)  350 zł
6)  330 zł
7)  310 zł
8)  300 zł