Polska, szeląg, 1652

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, szeląg, 1652

Polska, szeląg, 1652

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 21:42:40
156969
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, szeląg, 1652, Wilno, bez herbu Gozdawa pod Pogonią
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 3580 (R), Ivanauskas 2JK12-3 (R)

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 81

1)  30 zł