Polska, grosz, 1577

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Cena wylicytowana: 1 900 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 21:19:00
156692
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu 1577, grosz, 1577, Gdańsk
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, minimalnie gięty, ale ładnie zachowany
Literatura: Kop. 7388 (R3), CNG 104, Tyszkiewicz 2.50 mk

Cena końcowa: 1 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 736

1)  1 900 zł
2)  1 850 zł
3)  1 450 zł
4)  1 400 zł
5)  1 200 zł
6)  1 100 zł
7)  1 000 zł
8)  700 zł
9)  680 zł
10)  660 zł
11)  640 zł