Polska, grosz, 1557

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, grosz, 1557

Polska, grosz, 1557

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 21:18:20
156691
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - miasto Gdańsk, grosz, 1557, Gdańsk
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowo ciemna patyna, niewielkie uszkodzenie na obrzeżu, rzadki
Literatura: Kop. 7363 (R4), Tyszkiewicz 4 mk, CNG 89.d, jednak PRVSI na końcu napisu na awersie

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 289

1)  540 zł
2)  520 zł