Republika Rzymska, denar, 109/108 pne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 20:39:00
156682
Opis: Republika Rzymska - L. Falminius Chilo 109-108 pne, denar, 109/108 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w prawo, za nią ROMA, przed nią X; Rw: Wiktoria w bidze w prawo, pod nogami L FLAMINI, w odcinku CILO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.86 g, miejscowa ciemna patyna
Literatura: Crawford 302/1

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 248

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  120 zł