Wielkie Księstwo Riazańskie, dienga, 1427-1456

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 20:58:00
152832
Opis: Wielkie Księstwo Riazańskie - Iwan Fiodorowicz 1427-1456, dienga, 1427-1456, Aw: Kontrmarka z głową byka; rw: Kwadrat, wokoło niego КNѦЗЬ ВЕЛИКI IВАНЪ ФЕДО
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.83 g, patyna
Literatura: Huletski/Petrunin 2340 (R4)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 436

1)  125 zł
2)  120 zł