Bizancjum, solidus, 717-720

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Bizancjum, solidus, 717-720

Bizancjum, solidus, 717-720

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 12-04-2018 20:30:20
134520
Opis: Bizancjum - Leon III 717-741, solidus, 717-720, Konstantynopol, Rw: Popiersie Leona III na wprost i napis DNO LEON P A MVL, Rw: Krzyż na czterostopniowym postumencie, wokoło napis VICTORIA AVGV, oficyna B, w odcinku CONOB
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złoto 4.50 g, uszkodzony rewers, bardzo rzadki
Literatura: Sear 1502, DOC 1, MIB 1

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 189

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł