Polska, Henryk Sienkiewicz 1846-1916

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:52:00
156103
Opis: Polska - XX w., Henryk Sienkiewicz 1846-1916, plakieta z uszkiem sygnowana AT (Tyblewski Andrzej) 26 X 1924
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cynk 130 mm

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 396

1)  150 zł