Polska, szóstak, 1680 TLB

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, szóstak, 1680 TLB

Polska, szóstak, 1680 TLB

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:48:40
156433
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1680 TLB, Bydgoszcz, popiersie w płaszczu, błędny nominał IV zamiast VI na rewersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadka odmiana z błędem
Literatura: Kop. nie notuje

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 144

1)  150 zł
2)  150 zł
3)  120 zł