Rosja, 5 rubli, 1857

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rosja, 5 rubli, 1857

Rosja, 5 rubli, 1857

Cena wylicytowana: 4 100 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:16:00
156522
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 5 rubli, 1857, Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 6.53 g, drobne rysy w tle, delikatna patyna
Literatura: Bitkin 3, Fr. 163

Cena końcowa: 4 100 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 753

1)  4 100 zł
2)  4 000 zł
3)  3 600 zł
4)  3 100 zł
5)  2 600 zł
6)  2 400 zł