wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz - Katalog monet polskich 1587-1632 (Zy..

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:33:20
205469
Opis: wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz - Katalog monet polskich 1587-1632 (Zygmunt III Waza); Warszawa 1990
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: ponad 500 stron formatu A5, ponad 2500 skatalogowanych monet, około tysiąca ilustracji w tekście, oprawa kartonowa, najbardziej poszukiwany tom z tej serii, stan dobry

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 528

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  80 zł