Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:32:40
156355
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom VIII, część 1, Monety śląskie okresu nowożytnego. Warszawa 1982, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską zwiazanej
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, 241 stron formatu A5 z setkami rysunków monet, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 128

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  28 zł
6)  26 zł