Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:32:00
156354
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych - tom I Średniowiecze, cz. 1 monety królów i książąt polskich 960-1501 r.
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 296 stron formatu A5, oprawa twarda, tekturowa, stan bardzo dobry

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 158

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  50 zł
4)  42 zł