Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 20:30:40
156204
Opis: wydawnictwa polskie, Jerzy Koziczyński - Banknoty polskie / Polish Paper Money, Kolekcja Lucow, Tom II, 1916-1923, Warszawa 2002
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: profesjonalnie wydany, zawierający wierne ilustracje podparte szczegółowymi opisami katalog, tom II przedstawia banknoty i dokumenty z lat 1916 - 1923 w walucie marek polskich, całość 320 stron, twarda oprawa ze złoceniami i obwolutą, bardzo niski nakład

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 554

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł