Polska, denar, bez daty

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:27:20
151159
Opis: Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, denar, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, Rw: Korona, pod nią litera O
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Frynas P.18.4, Kop. 385, Kubiak typ III/2

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 251

1)  40 zł
2)  38 zł