Węgry, 6 krajcarów, 1671 KB

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 26-03-2018 18:00
Zakończenie: 05-04-2018 22:37:00
Węgry, 6 krajcarów, 1671 KB

Węgry, 6 krajcarów, 1671 KB

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 22:37:00
149846
Opis: Węgry - Leopold I 1658-1705, 6 krajcarów, 1671 KB, Krzemnica
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Herinek 1245

Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 170