Zakończenie: 29-03-2018 20:30 ÷ 22:11
Polska, medal jednostronny
156173
medal poświęcony Stefanii Niekrasz (z domu Jagodzińska, u... | III+ |
85 zł szac. 120 zł 177 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal - Zakończenie Wojny Światowej
156172
medal jednostronny autorstwa Jana Wysockiego, kwadryga ja... | III+ |
540 zł szac. 150 zł 311 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT, Aw: Święty Jan k..
156171
medal chrzcielny z puncą na rancie, sygnowany I. MAJNERT,... | II- |
840 zł szac. 150 zł 1812 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, kopia z epoki medalu zaślubinowego autorstwa Sebastiana Dadlera, (1635)
156170
Aw: para młodych w otoczeniu symboli miłosnych podaje sob... | III+ |
450 zł szac. 600 zł 394 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal - KOPIA
156169
kopia medalu sygnowanego - K MUNNICH, Aw: Popiersie mars... | II |
— start 48 zł 305 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z 1888 roku autorstwa Wacława Głowackiego wykonany z okazji 300. roc..
156168
medal z 1888 roku autorstwa Wacława Głowackiego wykonany ... | III+ |
— start 150 zł 312 wyświetleń |
0 | zakończona | |
Polska, medal z 1929 roku autorstwa nieznanego artysty wybity z okazji Wystawy Kra..
156167
medal z 1929 roku autorstwa nieznanego artysty wybity z o... | II-/III+ |
160 zł szac. 250 zł 455 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Kurlandia, medal z 1841 roku autorstwa Loos’a i Lorenz’a wybity z okazji 50. rocznicy..
156166
medal z 1841 roku autorstwa Loos’a i Lorenz’a wybity z ok... | II |
260 zł szac. 250 zł 283 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal JÓZEF HALLER, 1919
156165
autorstwa Antoniego Madeyskiego, Aw: Popiersie w prawo. Z... | II |
250 zł szac. 300 zł 291 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal autorstwa Jana Raszki z 1915 roku poświęcony Tadeuszowi Rutowskiemu,..
156164
medal autorstwa Jana Raszki z 1915 roku poświęcony Tadeus... | II- |
60 zł szac. 100 zł 195 wyświetleń |
1 | zakończona |