Rosja, medal, 1742

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, medal, 1742

Rosja, medal, 1742

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 22:11:00
156063
Opis: Rosja - Elżbieta 1741-1761, medal, 1742, medal wykonany przez S. Yudina i V. Klimova z okazji koronacji Elżbiety na carycę, Aw: popiersie Elżbiety w koronie w prawo, napis Rw: anioł zstępujący z nieba koronuje Elżbietę, po prawej kobieta klęcząca trzyma tarczę z carskim orłem, druga ręka na sercu, napis
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 60 mm, 102.86 g, miejscowa patyna
Literatura: Diakov 86.4

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 394

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 500 zł
4)  1 400 zł
5)  1 300 zł
6)  960 zł
7)  860 zł
8)  840 zł
9)  640 zł
10)  600 zł