Rosja, 10 kopiejek, 1821 ПД

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, 10 kopiejek, 1821 ПД

Rosja, 10 kopiejek, 1821 ПД

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 21:57:00
155961
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, 10 kopiejek, 1821 ПД, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 240

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 198

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł