Austria, talar, 1743 KB

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Austria, talar, 1743 KB

Austria, talar, 1743 KB

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 21:40:40
152880
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, talar, 1743 KB, Krzemnica, M THERES w napisie na awersie
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.74 g, uszkodzenie na obrzeżu, moneta justowana, w ciemnej patynie
Literatura: Dav. 1126, Herinek 565, Husz. 1669

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 342

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  210 zł
4)  185 zł
5)  175 zł
6)  165 zł