Prusy Książęce 1525-1657, szeląg, 1557

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 21:32:20
155956
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, szeląg, 1557, Królewiec
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Neumann 48, Kop. 3767 (R1), Slg. Marienburg 1217, Voss. 1409

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 147

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł