Polska, trojak, 1589

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 21:15:20
156011
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1589, Poznań, popiersie z dużym zarostem króla, korona z rozetkami, końcówka napisu POLONIAE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger P.89.1.b

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 585

1)  310 zł
2)  310 zł
3)  210 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł
9)  145 zł
10)  140 zł
11)  135 zł
12)  105 zł