Cesarstwo Rzymskie, denar, 196-211

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 20:49:20
155236
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julia Domna (żona Septymiusza Sewera) 193-217, denar, 196-211, Rzym, Aw: popiersie w prawo i napis IVLIA AVGVSTA, Rw: stojąca Pietas w lewo, unosi ręce ku niebiosom, u jej stóp ołtarz, PIETAS PVBLICA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.80 g, kolorowa patyna
Literatura: RIC 574

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 191

1)  105 zł
2)  100 zł