Grecja i posthellenistyczne, brąz, po 359 r. pne

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 20:44:00
155188
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, brąz, po 359 r. pne, Aw: Głowa Filipa w prawo; Rw: Jeździec w prawo, powyżej ΦΙΛΙΠΠΟΥ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 6.11 g, zielona patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235

1)  60 zł