Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 274

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 29-03-2018 20:50:40
149072
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian 270-275, antoninian, 274, Serdica, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP AVRELIANVS AVG; Rw: Sol stojący na wprost z głową w lewo oraz uniesioną ręką, trzymający glob, po lewej u jego stóp siedzący jeniec, ORIENS AVG, w odcinku P
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.55 g, zielona patyna
Literatura: RIC 276

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 136

1)  36 zł