Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 22:30:00
154386
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 СПБ КБ, Petersburg, na awersie w ЗОЛОТНИКА litera K z prostą nóżką, cyfry 44 w dacie zamknięte
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna na rewersie, bardzo ładny blask menniczy na awersie
Literatura: Adrianov 1844г, Bitkin 205

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 250

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  780 zł
4)  580 zł
5)  540 zł
6)  480 zł