Niderlandy, 1 gulden, 1794

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Niderlandy, 1 gulden, 1794

Niderlandy, 1 gulden, 1794

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 22:22:20
154203
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, 1 gulden, 1794
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 10.49 g, ładnie zachowany, patyna na obrzeżu
Literatura: Delmonte 1180, Purmer WF 48

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 155

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  130 zł
6)  120 zł