Polska, szóstak, 1596

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, szóstak, 1596

Polska, szóstak, 1596

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 21:39:20
155122
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1240 (R1)

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 272

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  370 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  220 zł
7)  210 zł
8)  210 zł
9)  195 zł
10)  185 zł
11)  165 zł
12)  160 zł