Polska, trojak, 1586

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 21:38:20
155710
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1586, Ryga, mała głowa króla, PO D L na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta wybita uszkodzonym stemplem rewersu, umyta
Literatura: Iger R.86.2.d, K.-G. 1

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 202

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  180 zł
4)  175 zł
5)  170 zł
6)  145 zł
7)  140 zł
8)  135 zł