Cesarstwo Rzymskie, follis, 324-325

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 21:21:20
155921
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 324-325, Nikomedia, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG, Rw: Brama obozowa z dwiema wieżami, PROVIDENTIAE AVGG, u dołu SMNB
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.08 g, 19 mm, ciemna patyna, rzadki
Literatura: RIC 90 (R1)

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 111

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  48 zł