Francja, asygnata na 25 franków, 28. ventose An. 4eme (1796)

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 20:58:00
205440
Opis: Francja - Dyrektoriat 1795-1799 (L’an 4-7), asygnata na 25 franków, 28. ventose An. 4eme (1796), litera A, numeracja 14882, podpisy członków Komisji Długu Narodowego \W Czartoryski, \"J Ordęga, \"S Gałęzowski, dwie wyraźne suche pieczęcie, u dołu 10 kuponów
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: rzadki wysoki nominał
Literatura: Pick A83.b

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 150

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  150 zł