Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Polska, 1 złoty, 1.10.1938

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 20:44:00
205409
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1 złoty, 1.10.1938, seria IL 8719522
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: bez złamań ani ugięć, zaniedbywalne defekty marginesów i rogów, po bardzo subtelnej konserwacji, wyśmienita prezencja
Literatura: Lucow 719 (R3), Miłczak 78b

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 217

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  170 zł
4)  150 zł