Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Banknoty polskie i zagraniczne, akcje, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Polska, 5 złotych, 1.05.1925

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 22-03-2018 20:41:20
155867
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 5 złotych, 1.05.1925, seria G, numeracja 0940506
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ślad po złamaniu w pionie, banknot po konserwacji
Literatura: Lucow 710 (R4), Miłczak 61

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 230

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  900 zł
4)  860 zł
5)  780 zł
6)  660 zł
7)  520 zł
8)  500 zł
9)  490 zł
10)  480 zł