Polska, odznaka sołtysa wzoru z 1960 r.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:58:00
155452
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1944-1989, odznaka sołtysa wzoru z 1960 r., Orzeł Państwowy bez korony, niżej SOŁTYS , moletowane tło / Kontra Orła, niżej L/1960 i numeracja 2251
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak 44 mm, ze lekko wygiętym słupkiem i nakrętką (niesygnowaną)
Literatura: Sawicki - Znaki funkcyjne, str. 156 typ I

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 640

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł