Polska, odznaka Sołtysa

Polska, odznaka Sołtysa

Polska, odznaka Sołtysa

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:57:40
155450
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Sołtysa, Orzeł w obwódce sznurkowej, u góry napis SOŁTYS, na odwrocie sygnatura BR. ŁOPIEŃSCY / WARSZAWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 56 mm, słupek z nakrętką (bez sygnatur)
Literatura: Sawicki - Znaki funkcyjne, str. 133-135

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 914

1)  320 zł
2)  320 zł
3)  290 zł
4)  250 zł
5)  240 zł