Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1843 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:51:20
154384
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1843 СПБ АЧ, Petersburg, ogon Orła z 9 piór, 8 gałązek laurowych
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna na rewersie
Literatura: Adrianov 1843в, Bitkin 202

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 200

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  700 zł
4)  700 zł
5)  620 zł