Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:51:00
154381
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg, odmiana z 11 piórami w ogonie Orła ułożonymi wachlarzowato, na rewersie z 8 gałązkami w wieńcu z lewej strony
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: nierówna, ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Adrianov 1842л, Bitkin 195

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 230

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  800 zł
4)  680 zł
5)  640 zł
6)  620 zł
7)  380 zł
8)  360 zł