Rosja, rubel, 1833 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1833 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1833 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:50:40
154376
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1833 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Adrianov 1833a, Bitkin 160

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 263

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  450 zł
4)  310 zł