Niemcy, talar (Vaterlandstaler), 1817

Rozpoczęcie: 26-02-2018 18:00
Zakończenie: 08-03-2018 22:45:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:45:20
155060
Opis: Niemcy - Saksonia-Coburg-Saalfeld - Ernest 1806-1826, talar (Vaterlandstaler), 1817, z napisem na rancie EIN SPECIES THALER
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 28.11 g, delikatna patyna, piękny i rzadki, nakład tylko 2.000 sztuk
Literatura: AKS 126, Dav. 832, Kahnt 501c, Thun 372

Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 148