Niemcy, dwutalar ( 3 1/2 guldena ), 1842 CvC

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:42:20
155057
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Wilhelm 1831-1884, dwutalar ( 3 1/2 guldena ), 1842 CvC, Brunszwik
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
Literatura: Welter 3086, AKS 72, Dav. 633, Thun 118

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 1 050 zł
Cena szacunkowa: 1 750 zł
Ilość odsłon: 198

1)  1 050 zł