Zakon Kawalerów Mieczowych, 1/2 marki, 1553

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:34:40
155159
Opis: Zakon Kawalerów Mieczowych - Henryk von Galen i Wilhelm von Brandenburg 1551-1557, 1/2 marki, 1553
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadka moneta, nierówna patyna
Literatura: Haljak 425.b (R) - wariant z ostrzejszymi łukami tarcz

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 262

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  620 zł
4)  560 zł
5)  370 zł