Polska, rubel, 1844 MW

Polska, rubel, 1844 MW

Polska, rubel, 1844 MW

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:22:40
154404
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 MW, Warszawa, ogon Orła wachlarzowaty
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa, nierówna patyna, moneta z bardzo ładnym blaskiem menniczym
Literatura: Bitkin 423, Berezowski 7.50 zł, Plage 433

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 297

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  1 100 zł
4)  1 000 zł
5)  980 zł
6)  960 zł
7)  760 zł