Polska, rubel, 1842 MW

Polska, rubel, 1842 MW

Polska, rubel, 1842 MW

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:22:20
154400
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 MW, Warszawa, odmiana z prostym ogonem Orła i napisem ЗОЛОТНИКА
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Bitkin 415, Plage 425

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 227

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  540 zł
4)  460 zł
5)  440 zł
6)  400 zł