Polska, trojak, 1766 g

Polska, trojak, 1766 g

Polska, trojak, 1766 g

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 22:17:40
155407
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1766 g, Kraków
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger K.66.2.a (R1), Plage-miedź 215

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 290

1)  280 zł
2)  280 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  140 zł
7)  95 zł
8)  85 zł
9)  75 zł