Polska, trojak, 1564

Polska, trojak, 1564

Polska, trojak, 1564

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 08-03-2018 21:32:00
154714
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1564, Wilno, końcówki napisów L / LI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: szara patyna
Literatura: Iger V.64.1.b (R1), Cesnulis-Ivanauskas 9SA51-12

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 262

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  280 zł
6)  240 zł
7)  220 zł