wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek o odznakach

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 01-03-2018 20:31:00
155051
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 3 książek o odznakach, Jerzy Murgrabia - Symbole wojskowe Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie 1939-1946; Henryk Wielecki i Rudolf Sieradzki - Wojsko Polskie 1921-1939 - odznaki pamiątkowe piechoty; Henryk Wielecki i Rudolf Sieradzki - Wojsko Polskie 1921-1939 - organizacja i odznaki kawalerii
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: razem 3 sztuki, obwoluta uszkodzona, ale książki pięknie zachowane

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 458

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł
4)  60 zł