Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1830 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 22:51:00
154137
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1830 СПБ НГ, Petersburg, ługie wstęgi pod orłem, szczyt tarczy na rewersie dochodzi do korony
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna, subtelna patyna
Literatura: Bitkin 109, Adrianov 1830б

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 416

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  520 zł
6)  500 zł
7)  480 zł
8)  450 zł
9)  370 zł