wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich; Wydawnictwo Ossol..

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 22-02-2018 20:32:40
154331
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich; Wydawnictwo Ossolineum 1990; wydanie drugie poprawione i uzupełnione
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą trzeba było przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 289

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  36 zł
7)  32 zł
8)  30 zł