wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich; Wydawnictwo Ossol..

Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna: 75 zł
154331
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich; Wydawnictwo Ossolineum 1990; wydanie drugie poprawione i uzupełnione
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: pięknie zachowane, kolejna książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą trzeba było przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, 406 stron + kilkadziesiąt tablic formatu A4, oprawa twarda półcienna z obwolutą, kilkaset zdjęć monet i banknotów

Cena aktualna: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 123

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  36 zł
5)  32 zł
6)  30 zł