czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, zeszyt 1-2/1960, Rok IV

Rozpoczęcie: 12-02-2018 18:00
Zakończenie: 22-02-2018 20:32:20
Aby wziąć udział w licytacji trzeba być zalogowanym

Cena aktualna:
154332
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, zeszyt 1-2/1960, Rok IV
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: oprawa kartonowa, w zeszycie artykuły m.in. Ryszarda Kiersnowskiego, Stanisława Suchodolskiego i Mariana Gumowskiego oraz pierwszy artykuł z opisaniem i zdjęciami monet dominialnych (Marian Kowalski - Polska moneta prywatna i wewnętrzna od 18 do 20 wieku), pięknie zachowane

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 48